Risk Manager Senior Job in Praha, Prague Czech Republic

Williams Partner
Jsme společnost nabízející personální poradenství, specializované vyhledávání kandidátů a služby executive search. Každé Vaší odpovědi se budeme věnovat okamžitě a s maximální pozorností.

Region: Praha

Plat: 50000-70000 CZK

Pro našeho klienta, mezinárodní finanční instituci, hledáme v současné době vhodné kandidáty na pozici Risk Manager – Senior.

Náplň práce:

Požadavky:

  • VŠ (ekonomické zaměření)
  • 4-5 let pracovních zkušeností v bankovnictví, příp. leasingu
  • AJ - velmi dobrá znalost
  • výborné analytické schopnosti
  • pokročilá znalost finanční analýzy
  • MS Office
  • aktivní přístup k práci

Náš klient nabízí:

  • práci v silné a renomované společnosti se zahraničním zastoupením
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • perspektivu profesního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity

Kontakty:

Jíři Stanislav,
tel.:  +420774616373,
email:  jobs@wnp.cz

Williams Partner, Národní 1010/9, CZ-110 00 Praha

tel.: +420 222 550 070, fax: +420 222 716 597