Személyügyi munkatárs (referenciaszám: FE-573) Job in Veszprém

Állás leírása

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Személyügyi munkatársat

keres veszprémi központjához.

Elvárások:

  • Közgazdasági érettségi
  • Ideális esetben legalább 1-2 éves személyügy vagy könyvelés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Mt. naprakész ismerete
  • Táblázatkezelési (EXCEL) gyakorlat
  • Word, Internet, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Terhelhetőség, csendes határozottság és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás
  • Logikus és feladatorientált gondolkodás, rugalmasság

Előny, de nem feltétel:

  • OKJ-s TB ügyintézői szakképesítés és specializáltan TB kifizetőhelyi feladatokban több éves gyakorlat

vagy

  • OKJ-s bérügyintézői szakképesítés és bérszámfejtési szoftver ismerete bérszámfejtési gyakorlattal

vagy

  • kifejezetten könyvelő irodában szerzett könyvelési tapasztalat

Feladatok:

  • Szoros együttműködés hó közi és hó végi zárásokban a könyveléssel, a bérszámfejtőkkel és a TB ügyintézővel
  • Személyügyi, munkaügyi adatok nyilvántartása és kezelése
  • Az ügyfélszolgálat munkájának támogatása
  • Részvétel a toborzás-kiválasztás folyamatában
  • Kölcsönzött munkavállalókra vonatkozó statisztikák, kimutatások és jelentések készítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, egyedi megállapodás szerinti bérezés!
  • Étkezési hozzájárulás
  • Bejárás-támogatás
  • Fiatal és lendületes csapat

A munkavégzés helye:

Veszprém