Account Financial Analyst – Vasvár

Please click here to apply

Nemzetközi partnercégünk részére keresünk munkatársat a fenti pozícióba.

Feladatok:
- Pénzügyi tervezésben és az előrejelzések készítésében való aktív közreműködés;
- Pénzügyi adatok elemzése, azok riportálása a menedzsment felé;
- Részvétel a havi zárásban, kapcsolattartás, egyeztetés a cég partnereivel, társosztályaival;
- Könyvelési tételekkel kapcsolatos feladatok elvégzése, azok nyomon követése;
- Számlázási feladatok elvégzése, főkönyvi feladások készítése;
- Folyamatoptimalizálás - fejlesztési tervek, javaslatok kidolgozása.

Elvárások:
- Felsőfokú gazdasági végzettség - pénzügy vagy számvitel szak;
- 1-2 éves hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
- Magabiztos, legalább erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
- Haladó szintű MS Office ismeretek;
- Kiváló kommunikációs-, prezentációs- és elemzési készség;
- Csapatjátékos;
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés;
- Folyamatszemlélet.

Egyéb:
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk;
- Határozott idejű foglalkoztatás (2 év);
- Engedélyszám: 771-2/2005.

October 4, 2011 • Tags: , , • Posted in: General