Adatbázis kezelő munkatárs

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Adatbázis kezelő munkatárs - NC technikus

Feladatok:
- A forgácsoló üzem részére routingok készítése és naprakésszé tétele
- Műveleti és ellenőrzési utasítások készítése a gyártás zavartalan működése érdekében
- A folyamatok normaidejének nyomonkövetése
- Műveleti ciklusok integrálása NC programba

Elvárások:
- Gépésztechnikus képesítés
- Felhasználói szintű AutoCad ismeret
- Forgácsolási és NC alapismeret
- Kiváló számítógépes és Access ismeretek

Előnyt jelent:
- Hasonló munkaterületen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Mazatrol programnyelv, ProEngineer tervezőrendszer, EdgeCAM szoftver ismerete
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Fekete Nikolett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a nikolett.fekete@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.