Doradca Klienta Job in Gdansk 80853, Pomorskie Poland

Doradca Klienta
Gdansk, pomorskie
No. Ref.: 1017313

Dla naszego Klienta poszukujemy pilnie osób na stanowisko:

DORADCA KLIENTA
Lokalizacja: Trójmiasto
1017313

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż usług finansowych znajdujących się w aktualnej ofercie firmy
- budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami
- pozyskiwanie i obsługa klientów według aktualnych standardów firmy
- realizacja zadań przy zachowaniu wysokich standardów jakości pracy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (wymóg konieczny)
- łatwość nawiązywania kontaktów
- praktyczna znajomość technik sprzedaży
- sumienność, dyspozycyjność i konsekwencja w działaniu

Nasz Klient oferuje:

- system szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku Doradcy Klienta
- pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach za pomocą Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.