Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích Job in Velká Bíteš 59501

ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou
nabízí pracovní pozici:

(Elektromechanik nákladních vozidel)

Pracoviště a kontakty

Vlastnosti volného místa

Poznámka k volnému místu:

Popis pracovní pozice
- oprava a servis vozidel,
- opravy elektrické instalace vozidel,
- opravy ABS, EBS, ECAS,
- Diagnostika vozidel,
- Programování vozidel.
Požadujeme:
- Vyučení v oboru elektromechanik,
- Manuální zručnost, spolehlivost, praktická znalost oprav, technické nadání, pečlivost a samostatnost,
- znalost práce na PC, diagnostiky,
- řidičský průkaz B, C, E, digitální karta tachografu - výhodou,
- zodpovědnost a chuť spolupracovat, práce na směny,
- praxe v oboru výhodou,
- ochota dále se profesně vzdělávat.
Nabízíme:
- zajímavou a dlouhodobou práci,
- motivační finanční ohodnocení v závislosti dle výkonu a výsledků,
- zaměstnanecké výhody,
- zázemí stabilní společnosti.
K přihlášce přiložte motivační dopis a strukturovaný životopis. Přihlášky zasílejte nebo osobně doručte k rukám p. Ing. Michala Klimenta.