Elektromechanici Job in Tachov 34701

ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov
nabízí pracovní pozici:

(Elektromechanik)

Pracoviště a kontakty

Vlastnosti volného místa

Poznámka k volnému místu:

Mzda 110/hod.
Náplň práce:
- instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení,
Odborné kvalifikační znalosti:
-SOŠ, obor mechanik, elektronik,
- praxe v oboru min. 2 roky,
- odborná způsobilost dle vyhláška 50/1978 Sb. § 6 ,
-schopnost organizovat údržbu provozu,
Speciální požadavky:
-systematické a analytické myšlení,
-komunikativní dovednosti, samostatnost,
-schopnost práce v týmu, flexibilita, loajalita,
-vlastní iniciativa,
-vysoká odolnost vůči stresu,
Nabízíme: - práci ve vývojové společnosti úspěšně expandující na světových trzích,
- zázemí silné a stabilní společnosti , - možnost profesního rozvoje,
- mzdové ohodnocení odpovídající zastávané pozici ,
- příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu,
- příplatek na stravování,
Ověřeno dne 13.4.2012,
aktuálnost tohoto místa najdete na stránkách:www.portal.mpsv.cz/sz