Fejlesztési vezető Job in Érd

Follow CompanyYour information may be shared with the company.Following CompanySaveEmailAll WORK WAY jobs
ShareReport this job

Munkakör megnevezése:
Fejlesztési vezető
Szakterület megnevezése:
IT / telekommunikáció
Pozíció:
Munkavégzés helye:
ÉRDFőbb feladatok:
illusztráció
o A fejlesztési centrum operatív irányítása, a németországi ügyvezetéssel való szoros kapcsolattartás
o Fejlesztőmérnökök munkájának irányítása és ellenőrzése
o Hardware - és szoftverfejlesztési projektek megtervezése és megvalósítása, illetve ezek ellenőrzése
o A fejlesztési költségvetés, a fejlesztési folyamat minőségügyi követelményeinek, valamint a határidők betartása és betartatása
o Fejlesztések sorozatgyártásba való továbbítása
o Tervezések termékig tartó elkészülésének irányítása
o Meglévő és potenciális vevőkkel való kapcsolattartás marketing és szakmai oldalról egyaránt

Munkakör betöltésének feltételei:
o Okleveles mérnök vagy informatikus (illetve ezzel egyenértékű) végzettség
o Min. 5 év szakmai gyakorlat, ebből 2 év vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
o Beágyazott rendszerekben, illetve vezeték nélküli kommunikációs technológiákban (WLAN, Bluetooth, ZigBee, stb.) lévő műszaki jártasság
o Szoftver - és hardverfejlesztési módszerek és folyamatok, valamint a kapcsolási rajzok tervezésének ismerete,
o Készség az új problémafelvetésekkel való azonosulásra, szaktudás az új alkalmazási területekhez
o Az értékesítés műszaki támogatása a vevők felé
o Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
o Tárgyalási és prezentációs magabiztosság vezetői és elöljárói szinten
o Tapasztalat a csapat felépítése és a dolgozók irányítása, motiválása terén
Szükséges nyelvismeret:
Angol Közép nyelvvizsgával

Munkaviszony időtartama:
Határozatlan idejű
Napi munkaidő:
Teljes munkaidőben
2011.11.30.
Kapcsolattartó neve:
Szász Éva
Kapcsolattartó e-mail címe:
jelentkezes16@workwayclub.hu
Kapcsolattartó címe:
1135 Budapest, Róbert Károly krt. 82-84.

Quantcast

Open all references in tabs: [1 - 4]