Fejlesztésvezető (szoftver, funkció) Job in Budapest

Fejlesztésvezető (szoftver, funkció)

Kutatás-fejlesztésben tevékenykedő nemzetközi ügyfelünk számára keresünk

Fejlesztésvezető munkatársat

szoftver- és funkció fejlesztési területre.

Feladatok:

 •Szoftver- és funkció fejlesztő csapat felépítése.

 •Fejlesztési irányelvek meghatározása.

 •Csapat szakmai alapú fejlesztése.

 •Kapcsolattartás belső és külső ügyfelekkel.

 •Költségek tervezése.

 •Fejlesztési eszközök beszerzése.

Követelmények:

 •Egyetemi diploma gépész, villamosmérnöki vagy IT területen.

 •Erős kommunikációs képességek angol vagy német nyelven.

 •Csoportvezetői tapasztalat.

 •Tapasztalat beágyazott rendszerek fejlesztése területén.

 •Funkcionális fejlesztői és vezérléselméleti ismeretek.

 •Üzleti alapú gondolkodás.

 •Stratégiai megközelítés.

 •Vezetői szemléletmód.

Pozíció területei:

 •IT / Telekommunikáció

 •Programozó / fejlesztő

 •Projektmenedzser

 •Mérnök

 •Gépész mérnök

 •Elektromérnök

Munkavégzés helye:

 •Budapest

 •Külföldi utazások.

 •Ha érdekli a pozíció, kérem, küldje önéletrajzát Spiller László vezető tanácsadónak: laszlo.spiller@adecco.com

 •vagy hívja a +36 30 981 0403-as számot.