Folyamatmérnök

Móri megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Folyamat mérnök - fröccsöntő terület

Feladatok:
- Pneumatikus és automata gépek karbantartása
- Gépbeállítás és gépek felügyelete
- Folyamatoptimalizálása
- Munkautsítások készítése
- Folyamatközi selejtek napi szintű felügyelete, addott esetben ellenintézkedések végrehajtása

Elvárások:
- Villamosmérnök végzettség (PLC ismeret)
- Közép szintű angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Több műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.