Folyamatmérnök (referenciaszám: FE-515) Job in Székesfehérvár

Állás leírása

Elvárások:

Előny:

Főbb feladatok:

A munkáltató ajánlata:

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett high-end audio termékek gyártáséval foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a job@manatwork.hu e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-515-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Kapcsolati adatok

Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Referenciaszám:
FE-515

Man at Work
Munkaerő-kölcsönzés
Munkaerő-közvetítés
Fejvadászat
Outsourcing

Kapcsolattartó:
Farkas Edit
job@manatwork.hu
Telefon:
+36 20 915-6641
Fax:
+36 96 618-494