FPGA fejlesztő (PJ1373) Job in Budapest

Neves multinacionális megbízónk budapesti központjába keresünk munkatársat az alábbiak szerint:

FPGA fejlesztő - Budapest

Feladatok:
- Részvétel nagy bonyolultságú digitális hardver fejlesztésben
- FPGA áramkörök fejlesztési, implementációs és verifikációs feladatai
- Tesztelési és hardverrel, szoftverrel való integrációs feladatok
- Egyes modulok tervezése és karbantartása a rendszeren belül

Elvárások:
- Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
- Gyakorlat digitális ASIC vagy FPGA fejlesztésben
- HDL nyelvek ismerete (Verilog, VHDL)
- Aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit Megbízónk kínál:
- Hardver tervezési folyamatok ismerete
- Tapasztalat EDA tervezőrendszerek használatában (MentorGraphics, Cadence)
- Jártasság a legnagyobb FPGA gyártók tervezési metodikáiban (Altera, Xilinx)
- Verifikációs nyelvek ismerete (SystemVerilog, e-language)

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Anderkó Márta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a marta.anderko@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.