Gépésztechnikus

Móri megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépésztechnikus - karbantartás

Feladatok:
- Pneumatikus és automata gépek karbantartása

Elvárások:

- Gépész technikusi vagy érettségi és szakirányú gépész végzettség
- Excel, Word programok ismeret
- Pneumatikai és PLC ismeret
- 3 műszakos munkavégzés vállalása

Előny:
- Angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.