HR Project Coordinator Job in Lubelskie, Lubelskie Poland

O pracodawcy:
Dla naszego Klienta, firmy z branży dystrybucyjnej o ogólnopolskim zasięgu, PILNIE poszukujemy kandydatki/ów na stanowisko Regionalnego Specjalisty ds. HR na teren województwa Lubelskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację kadrowo-płacową w punktach sprzedaży, rekrutację oraz będzie aktywnym wparciem operacyjnym dla Dyrektora Personalnego w terenie. Przewidziany czas trwania projektu to ok. 5-6 miesięcy.

Opis stanowiska:
- Koordynacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
- Zarządzanie bazą danych kandydatów
- Prowadzenie dokumentacji personalnej (dokumenty pracownicze, urlopy, zwolnienia lekarskie) zgodnie ze standardami firmy
- Administrowanie całością spraw pracowniczych zgodnie z wymogami przepisów prawa pracy
- Wdrażanie nowych przepisów kadrowo-płacowych, ubezpieczeniowych, zasiłkowych i podatkowych zgodnie z przepisami prawa
- Koordynacja procesów rekrutacji, zarządzanie bazą danych kandydatów
- Motywowanie i zarządzanie zespołęm podległych pracowników

Kogo szukamy:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży FMCG / dystrybucyjnej będzie dodatkowym atutem)
- Praktyczna znajomość prawa pracy, znajomość systemów wynagrodzenia, systemów premiowania, ubezpieczeń
- Wiedza na temat harmonogramów i rozliczania czasu pracy
- Umiejętności negocjacyjne, bardzo dobre zdolności komunikacyjne
- Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji, umiejętność koordynacji kilku projektów równocześnie
- Znajomość obsługi Pakietu MS Office
- Aktywne prawo jazdy kat B (elastyczność i gotowość do odbywania wyjazdów służbowych)

Numer referencyjny: PAJD8479
Dodano 05/03/2012
Lokalizacja: Województwo Lubelskie