HR vezető (Debrecen) Job in Budapest

Debrecen

Multinacionális partnerünk dinamikusan bővülő debreceni irodájába keresünk HR vezetőt.

Követelmények / Job requirements:

- HR-folyamatok kiépítése és fejlesztése
- Az új kollegák toborzásában, kiválasztásában és felvételében való aktív részvétel, a vállalat dinamikus növekedésének támogatása
- A hatékony toborzás érdekében személyzeti tanácsadó cégekkel, egyetemekkel, főiskolákkal való kapcsolattartás
- A menedzsment támogatása HR Business Partner-ként
- Kapcsolattartás a vállalat budapesti központjával és a regionális HR igazgatóval
- Stratégiai feladatok mellett az operatív munkában való aktív részvétel
- Adminisztratív feladatok

Személyiségjegyek / Personality:

- Főiskolai/egyetemi végzettség, ideális esetben HR szakirányon
- Minimum 2 éves, multinacionális vállalati környezetben szerzett stratégiai HR tapasztalat
- Folyékony üzleti angol nyelvismeret
- Proaktív személyiség
- Kezdeményező-készség
- Kiváló kommunikációs készség

Kontakt / Contact

Vörös Tímea
+36 1 688 6826