Key Account Manager (M/F) Job in Warszawa, Mazowieckie Poland

O pracodawcy:
Naszym Klientem jest firma będąca częścią międzynarodowej grupy z zakładem produkcyjnym w Polsce, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży opakowań, lider na rynku krajowym i europejskim. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko Key Account Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie potencjału kluczowych klientów firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych. Kandydat będzie raportował bezpośrednio do Prezesa Zarządu.

Opis stanowiska:
- Wielopłaszczyznowe zarządzanie zdywersyfikowanym portfelem klientów i produktów.
- Odpowiedzialność za ustalenie i realizacje rocznych planów sprzedaży.
- Rozpoznawanie nowych możliwości rynkowych i podejmowanie odpowiednich działań w celu ich wykorzystania przy zastosowaniu dostępnych narzędzi sprzedażowych.
- Monitorowanie i analizę dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji.

Kogo szukamy:
- Wykształcenie wyższe.
- Min. 3 letnie poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B.
- Znajomość branży opakowań będzie dodatkowym atutem.
- Znajomość zagadnień technicznych.
- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Numer referencyjny: PSMK8491
Dodano 08/03/2012
Lokalizacja: Warszawa