Laboráns Job in Komárom 2900, Central Transdanubian Region Hungary

Az amerikai székhelyű Mylan gyógyszergyártó a világ harmadik legnagyobb generikus és speciális gyártóinak egyike. A világ 140 országában van jelen. Társaságunk az iparág egyik legszélesebb és legjobb minőségű termékválasztékát nyújtja. Emellett az egyik legnagyobb alapanyaggyártó elsősorban légzési, allergiás és pszichiátriai terápiákban.

A Mylan leányvállalata, a komáromi Mylan Hungary Kft új csomagolóüzemet és logisztikai központot épít.

Munkatársat keresünk Minőségellenőrzési területre fenti munkakörbe.

Fontosabb feladatok:

·         Minőségellenőrzés végrehajtása az előírt folyamatok szerint. Műszeres analitikai módszerek és egyéb fizikai vizsgálati módszerek alkalmazása szilárd gyógyszerforma analitikai vizsgálata során; vízvizsgálati mérések elvégzése

·         A vizsgálatok elvégzése a GMP és belső szabályok betartása mellett

·         A kalibrálási szabályok betartásának ellenőrzése.

·         Analitikai háttér biztosítása a folyamat-validálási és stabilitás-vizsgálati minták vizsgálatához.

·         Biztosítja, hogy a minőség-ellenőrzés és a kapcsolódó folyamatok megfelelően dokumentálva és archiválva vannak a GMP és törvényi előírásoknak megfelelően.

Elvárás

·         Középfokú szakirányú végzettség (vegyész, vegyipari technikus stb.)

·         Releváns szakmai gyakorlat (2-3 év)

Az alábbi területeken szerzett tapasztalat előny:

·         Gyógyszeripari gyártás, minőségbiztosítás, dokumentációkezelés

·         Minőségbiztosítási továbbképzésen szerzett képesítés (GMP, ISO)

·         Gyógyszergyártással kapcsolatos technológiai továbbképzésen szerzett képesítés

·         Angol nyelv ismerete

A Mylannál csak a legjobbal vagyunk elégedettek! Mint a világ egyik legnagyobb generikus gyártója, sikerünk egyik kulcsa a magas minőségi követelményekben rejlik. Ezt csak kivételes emberekkel tudjuk elérni, akik együttműködve kiváló eredményt mutatnak fel. Csapatunk büszke arra, hogy vásárlóink bizalmát és hűségét a prémium minőség révén szereztük és tartjuk meg.

A Mylan versenyképes fizetést, kiváló juttatási csomagot és a személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít. Ha felkeltettük érdeklődését, juttassa el önéletrajzát a h ungary.careers@mylan.com e-mail címre!

www.mylan.com