Mercedes-Benz: Termékauditor felületkezelés (90971), Werk Kecskemét, Ungarn (90971) Job in Kecskemét, South Alföld Region Hungary

Aufgaben:

  • Feladatok:
  • Termékauditok végrehajtása a következő minőségi szempontok alapján:
  • Vizuális vizsgálatok a karosszérialemezen (vevőreleváns hibák kiküszöbölésére)
  • Színeltérések megállapítása referencia minták alapján
  • Méréstechnikai vizsgálatok a színeltérések, lakkfutás megállapítására
  • Rétegvastagság mérés
  • PVC varrattömítés vizsgálat korrózió, akusztika, tömítettség megléte szempontjából
  • PVC és hegesztési varratok tömítettségének vizsgálata
  • UV lámpás és endoszkópos vizsgálatok
  • A vizsgálati eredmények kiértékelése és dokumentálása, prezentálása
  • Egyszerűbb vizsgálatok (pl. beépítési próbák) elvégzése
  • Vizsgálati folyamatok fejlesztésére vonatkozó javaslattétel
  • Vizsgálati folyamatauditok támogatása

Qualifikationen:

  • Elvárások:
  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány (fényező vagy karosszérialakatos)
  • Németnyelv-tudás előnyt jelent
  • Jó vizuális ítélőképesség
  • MS Office ismeretek
  • Csapatszellem

Zusätzliche Informationen:

  • Die Tätigkeit ist in Vollzeit
  • A beérkezett pályázatok feldolgozása folyamatos, ezért további jelentkezésünkig szíves türelmét és megértését kérjük. Pályázatának elküldésére két lehet ség áll rendelkezésre, kérjük válasszon az alábbiak közül. br
  • Lehet őség: az 'Onlinebewerbung' gombon keresztül.
  • Ezt a gombot megtalálja ennek a pályázatnak az alján. Itt lehet ősége nyílik arra, hogy személyes adatait és dokumentumait (önéletrajz, bizonyítványok, motivációs levél) feltöltse számunkra.
  • 2. Lehet őség: a következö email címen keresztül: 90971@daimler.com
  • Kérjük, hogy ebben az esetben is küldje el részünkre önéletrajzát, bizonyítványai másolatát és esetlegesen a motivációs levelet. Pályázata ez esetben kizárólag a következ ő megnevezés ű pozícióra érvényes: "Termékauditor felületkezelés (90971)" Ha más állásra is szeretne jelentkezni, akkor az ott megadott e-mail címre kell pályázatát elküldenie.
  • További kérdések esetén az alábbi ingyenesen hívható telefonszámon várjuk hívását 8:00 és 17:00 óra között: 0036/80/205 087.
  • Az adatvédelemmel kapcsolatos szabályzatunkat honlapunkon találja: www.mercedes-benz.hu/karrier/jelentkezes_modja a következ ő link alatt: Kérjük, olvassa el a személyes adatok védelmével kapcsolatos szabályzatunkat
  • A jelentkezéskor kérjük vegyék figyelembe, hogy az állásajánlatok a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. pozíciói, és nem a Daimler AG által meghirdetett Expat pozíciók.
  • Zur sorgfältigen Prüfung Ihrer Bewerbungsunterlagen brauchen wir Zeit. Aufgrund der Vielzahl eingehender Bewerbungen, nimmt die Bearbeitung Ihrer Bewerbung einige Zeit in Anspruch, bitte haben Sie Verständnis dafür. Wir setzen uns so bald wie möglich wieder mit Ihnen in Verbindung.
  • Sie haben zwei alternative Möglichkeiten, sich zu bewerben. Bitte entscheiden Sie sich für einen der beiden Wege. Es ist nicht notwendig, die Bewerbung über beide Wege einzureichen.
  • 1. Möglichkeit: über den Button "Onlinebewerbung".
  • Diesen finden Sie unterhalb dieser Ausschreibung. Dort haben Sie die Möglichkeit Angaben zu Ihrer Person zu machen sowie Dokumente (Anschreiben, Lebenslauf und Zeugnisse) anzuhängen.
  • 2. Möglichkeit: über die folgende email-Adresse: 90971@daimler.com
  • Bitte fügen Sie bei Bewerbung über diese email-Adresse ebenfalls oben genannte Anhänge bei. Bitte beachten Sie, dass diese email-Adresse ausschließlich für Bewerbungen auf die Stelle "Termékauditor felületkezelés (90971), Werk Kecskemét, Ungarn (90971)" gilt. Bewerbungen für andere Stellen müssen über die jeweils dort angegebene email-Adresse eingereicht werden.
  • Bei weiteren Fragen rufen Sie uns zwischen 8:00 und 17:00 Uhr unter folgender kostenloser Telefonnummer an: 0036/80/205 087.
  • Informationen zum Datenschutz finden Sie auf unserer Homepage www.mercedes-benz.hu/karriere/wie_konnen_sie_sich_bewerben unter folgendem Link: Nutzung von personenbezogenen Daten
  • Bitte beachten Sie, dass die Stellenausschreibung für die Mercedes-Benz Manufacturing Hungary, Ungarn, und nicht für die Daimler AG (Expatriates), gilt.

Kurzinfos

Veröffentlicht am:

11.10.2011

Ausschreibungsnummer:

090971

Standortinformation:

Kecskemét

Abteilung:

Audits, Analyse, Q-Leitstand

Tätigkeitsbereich:

Qualitätsmanagement