MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AUTÓIPAR) Job in Székesfehérvár

Follow CompanyYour information may be shared with the company.Following CompanySaveEmailShareReport this job

2391

Munkakör:
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AUTÓIPAR)
Munkavégzés helye:
Székesfehérvár
Munkakör leírása, feladatok:
A leendő kollega feladata:
- Kapcsolattartás a beszállítókkal, gyártómérnökökkel
- Felelősséggel tartozik az ISO TS 16949, céges minőségügyi szabványok/előírások, vevői szabványok és QS szabványok előírásainak megfelelő dokumentáció, folyamatok, módszerek és gyakorlat kidolgozásáért, dokumentálásáért és bevezetéséért az általa támogatott területeken
- Felelős a helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetéséért, időbeni lezárásáért
- Aktívan részt vesz a belső és külső auditokban, vállalati önértékelésekben, vevőreklamációk elvárt időn belüli kezelése, nyomonkövetése, javaslattétel a hiba ismételt előfordulásának kiküszöbölésére
- Szervezet felkészítése külső – független szervezet által végzett, vevői – auditokra
- Nem megfelelő termék előállítás alapokának feltárásában való részvétel, szükség esetén kivizsgálás koordinálás, vizsgálatokra elemzésékre való javaslattétel, külső és belső vizsgálatok/labor vizsgálatok végrehajtása/végrehajtattása és elemzése
- Dolgozói oktatások végzése a tudatosság növelésének érdekében.
Céginformáció:
Megbízónk egy multinacionális gyártó cég.

Egyéb információk:
QS9000, VDA ismerete, belső auditori végzettség előny.
Elvárások:

Végzettség:
Gépészmérnök, kohász, metallurgus végzettség előny
Tapasztalat, gyakorlat:
Autóipari tapasztalat, 2 – 3 év minőségbiztosítási háttérel elvárt a pozíció betöltéséhez.
Nyelvtudás:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Számítástechnikai ismeretek:
MS Office felhasználói szintű ismerete.
Egyéb jellemzők:
Precízitás, gyorsaság, strukturált, rendszerszemléletű gonsolkodás, önállóság,
csapatjáték, empátia.

Quantcast

Open all references in tabs: [1 - 3]