MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ – NYUGAT-MAGYARORSZÁG Job in Nyugat

Follow CompanyYour information may be shared with the company.Following CompanySaveEmailShareReport this job

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ - NYUGAT-MAGYARORSZÁG Job in Nyugat-Magyarország

2441

Munkakör:
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ - NYUGAT-MAGYARORSZÁG
Munkavégzés helye:
Nyugat-Magyarország
Munkakör leírása, feladatok:
A leendő vezető a "management team" tagjaként irányítja a vállalat minőségbiztosítási tevékenységét. Ösztönzi a vezetőket és szakmunkaerőt a minőségcélok elérésének érdekében. Felelős a célok eléréséért, a minőségpolitika megvalósításáért és a folyamatos fejlesztésért.
Céginformáció:
Multinacionális gyártó cég, nyugat-magyarországi telephelye.
Egyéb információk:
Fiatal, nemzetközi csapat.
Elvárások:

Végzettség:
Egyetemi felsőfokú szakirányű végzettség.
Tapasztalat, gyakorlat:
Min. 5-6 éves, gyártás- termelésben, minőségirányítási területen szerzett tapasztalat és 1-2 éves, vezetői gyakorlat abszolút feltétele a sikeres jelentkezésnek. Autóipari tapasztalat elvárt. JIT rendszerben szerzett jártasság előny.
Nyelvtudás:
Tárgyalóképes német nyelvtudás feltétel. Angol nyelvtudás előny.
Számítástechnikai ismeretek:
SAP, MS Office.
Egyéb jellemzők:
Önálló, kreatív és folyamatos fejlesztésben jártas, vezetői tapasztalattal rendelkező vezetők pályázatát várjuk.

Quantcast

Open all references in tabs: [1 - 3]