Młodszy Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Sprzedaży Job in Grójec, Mazowieckie Poland

Miejsce pracy: Grójec
nr ref: AJ/2203/MKS

Twoje główne zadania:

Nasze oczekiwania:

Dołącz do nas:

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: oferta.pracy@telekomunikacja.pl
Prosimy
o podanie w temacie e-maila numeru referencyjnego stanowiska.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 5 kwiecień 2012

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z
Ustawą z dn. 29.08.1997 roku
o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr
101, poz.926). Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta
pracy nie będzie rozpatrywana.
Osoby zainteresowane udziałem również w innych
procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV (życiorysie) dodatkowej
klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie również dla potrzeb niezbędnych do realizacji innych procesów
rekrutacyjnych w spółkach Grupy TP zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o
ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Jednocześnie
informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy na inne stanowiska nie
będzie rozpatrywana.

więcej na stronie: www.tp.pl/kariera