Obchodní konzultant Job in Jihomoravský Kraj, Kraj Vysočina

Obchodní konzultant pro jm kraj+vysočinu
jižní Morava + Vysočina
Ref.č.: 862298

Náš významný klient, společnost, která patří ke špičce na poli firemních benefitů, hledá do svého týmu novou posilu na pozici
Obchodní konzultant/ka pro oblast Brna a Vysočiny:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Tvorba nabídek dle potřeb klientů, příprava návrhů řešení pro nové zákazníky
• Prezentace společnosti a jejích služeb
• Podpora stávajících zákazníků, prezentace nových služeb společnosti
• Plánování a organizace obchodních aktivit
• Plánování a evidence aktivit a obchodních příležitostí v CRM systému
• Udržování orientace na trhu ve svěřeném regionu

POŽADUJEME:

• Praxe na obchodní pozici alespoň 2 roky (prodej služeb či finančních produktů v oblasti B2B)
• Min. SŠ vzdělání s maturitou (obchod, prodej, ekonomika), příp. VŠ
• Vynikající komunikační dovednosti a schopnost vést obchodní jednání
• Umění naslouchat a identifikovat potřeby zákazníka
• Uživatelská znalost práce na PC - MS Office
• ŘP B – aktivní řidič

NABÍZÍME:

• Pobočka společnosti v Brně nebo Jihlavě
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Zajímavý provizní systém
• Motivující systém benefitů
• Možnost profesního růstu
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Nástup možný dle dohody