Obchodník s nemovitostmi

CENTURY21 K+K Consulting rozšiřuje svůj tým a přijme 5 nových obchodníků s nemovitostmi. Zaškolení, mentoring a pravidelné vzdělávání. Férové a reálné odměny. Vykročte vstříc lepší budoucnosti. CENTURY21 K+K Consulting Vám umožní splnit Vaše cíle...

Požadujeme:

-         obchodní talent

-         vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost, loajalitu

-         časovou flexibilitu

-         chuť vzdělávat se

-         rychlost a obratnost v komunikaci

-         reprezentativní vystupování

-         praktickou znalost MS Office

-         bezúhonnost

-         profesní praxe není nutná

Náplň práce:

-         zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí

-         domlouvání a realizace schůzek s majiteli nemovitostí

-         zajištění prohlídek nemovitostí

-         získávání nových nemovitostí

-         vedení obchodních jednání

-         telefonický i osobní kontakt s klienty

-         reprezentace pobočky

Nabízíme:

-         atraktivní kanceláře CENTURY21 K+K Consulting na Sladkovského náměstí

-         možnost pracovat v síti nejznámější značky v realitním oboru

-         okamžitý přístup k více než 8.000 nemovitostem v ČR a dalším nemovitostem v zahraničí

-         profesionální zaškolení ZDARMA

-         vzdělávací systém, který byl zařazen mezi TOP 100 školení na světě

-         kariérní růst

-         firemní kulturu

-         férové provize, zajímavé bonusy a odměny dle pracovní pozice

-         administrativní služby asistentky

-         kompletní právní servis v režii

-         pojištění odpovědnosti

-         vzdělávací workshopy

Pokud Vás tato nabídka osloví, zašlete nám Váš strukturovaný životopis včetně fotografie na email: jitka.honcikova@century21.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do týdne od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

CENTURY21 K+K Consulting

Sladkovského náměstí 525/1

130 00  Praha 3

tel:+420 777 779 482

email: jitka.honcikova@century21.cz