Product Manager Budownictwo Job in Warszawa, Mazowieckie Poland

O pracodawcy:
Naszym Klientem jest światowy lider w branży materiałów budowlanych. Jego sukces tworzą utalentowani pracownicy oraz wiedza i doświadczenie zdobyte na kilkudziesięciu światowych rynkach. W związku z intensywnym rozwojem firmy, nasz Klient poszukuje kreatywnych i utalentowanych osób na stanowisko Product Managera.

Opis stanowiska:
- Wielopłaszczyznowe zarządzanie kluczową grupą produktową firmy
- Przygotowanie marketing mixes dla podległych produktów
- Analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedażowego
- Przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych firmy
- Koordynowanie procesu wprowadzania nowych produktów na rynek
- Monitorowanie rynku i konkurencji
- Zarządzanie wydatkami budżetowymi; monitoring, comiesięczne przygotowywanie prognoz wydatków, porównywanie ofert cenowych na produkty i usługi
- Współpraca z wieloma oddziałami handlowymi w Polsce

Kogo szukamy:
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieryjne - budownictwo ewentualnie ekonomiczne - zarządzanie i marketing)
- Min. 3 letnie doświadczenia w dziale marketingu, preferowana branża: budowlana lub praca w obszarze sprzedażowym z dużym naciskiem na zarządzanie produktem
- Zaawansowana umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office (Power Point, Word, Excel
- Dojrzałość biznesowa, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
- Praca pod presją czasu
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

Numer referencyjny: PSLD8447
Dodano 07/03/2012
Lokalizacja: Warszawa