Regionalny Przedstawiciel Techniczno Handlowy Job in Poznań, Wielkopolskie Poland

O pracodawcy:
Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji lidera w branży technologii dźwigowych w związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Techniczno Handlowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w regionie województwa wielkopolskiego.

Opis stanowiska:
Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
Prowadzenie proaktywnych akcji sprzedażowych.
Kreatywne poszukiwanie nowego portfela usług.
Budowanie długoterminowych relacji z Klientami.
Rozbudowanie i utrzymywanie bazy Klientów.
Współpraca z innymi działami firmy.

Kogo szukamy:
Min. rocznego doświadczenia w sprzedaży B2B.
Wykształcenie wyższe techniczne.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym.
Umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows.
Zaangażowanie i samodzielność w działaniu.
Silna motywacja i konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów.
Energia i zapał do pracy.
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Numer referencyjny: PSMK8457
Dodano 15/03/2012
Lokalizacja: Poznań