Software Engineer (CIM support) – Budapest és Kelet-Közép-Európa (Refrenciaszám: PJ1631) Job in Kelet-Közép

Az elektronikai piacon világszerte ismert márka budapesti székhelyű szervezetébe keresünk tapasztalt szoftver mérnök munkatársat az alábbiak szerint:

Software Engineer (CIM support) - Budapest és Kelet-Közép-Európa

Feladat:
- A márka értékesített gyártósori berendezéseinek, moduljainak szoftveres integrálása a megrendelő cégek gyáregységeiben Közép-Kelet-Európában.
- A termelő berendezések (pl. SMT gépek, printerek és egyéb automatizált eszközök) szoftveres és hálózati telepítése
- Gyártósori modulok üzembe helyezése, karbantartása, szervizelése felkeresve a megbízók telephelyét a régióban.
- A munkanapok jelentős része külföldi, fennmaradó része budapesti munkavégzést jelent
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, riportálás, az értékesítő kollégák munkájának szakmai oldalú támogatása, a cég hiteles képviselete (angol nyelven) külföldi országban

Elvárások:
Műszaki, első sorban villamosmérnöki vagy IT végzettség
- Hálózati/szoftver mérnökként szerezett szakmai tapasztalat
(IT szektorban vagy termelésben)
- Linux rendszerek
mérnöki szintű ismerete
- Vezeték nélküli hálózatok
ismerete
- Ügyfélkapcsolati ismeretek/tapasztalat

- Legalább középfokú szóban és írásban aktív angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- Mobilitás, az utazások vállalása
- Kiváló kapcsolatteremtő-, kommunikációs készség
- Proaktív személyiség, határozottság, önállóság,
- Megnyerő fellépés

Előny:
- Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
- SMT gépek kezelésében, programozásában szerzett tapasztalat

- A régióban szerzett releváns szakmai tapasztalat
- SAP tapasztalat
- Egyéb releváns idegen (pl. német, szláv) nyelv ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Vállalati gépkocsi, laptop és mobiltelefon
- Nemzetközi, világszínvonalú vállalatnál megszerezhető munkatapasztalat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Profi munkakörnyezet-, munkaeszközök

Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó
részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a
gabor.raffai@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

A fenti hirdetéssel kapcsolatban további információért a +36 (20) 326 1996-es telefonszámon érdeklődhet Raffai Gábornál.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.