Termelési Supervisor

Skandináv típusú multinacionális gyártó vállalat csapatába keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI SUPERVISOR - Tatabánya

A szakember aktív szerepet vállal a cég a termelési részlege rövid és hosszú távú céljainak megvalósításában.

Feladatok:
- Gyártáshoz kapcsolódó mutatók nyomonkövetése, trendek megfigyelése
- Aktív részvétel a részleg hatékony működtetésében, a fizikai munkavállalók szakmai vezetése (30 fő/műszak)
- Fizikai munkavállalók szakmai kiválasztása, részvétel a teljesítményük értékelésében
- Oktatási tervek elkészítése és az oktatások megtartása
- Munkavállalók tájékoztatása
- Esetleges karbantartási feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:
- Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki irányultság)
- Erős társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló vezetési ismeretek illetve hajlandóság ezen kompetenciák fejlesztésére
- 3 műszakos munkarend vállalása

Az ideális jelölt képes az önálló, felelősségteljes munkavégzésre, rugalmas, nyitott személyiség, mindemellett kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készségekkel rendelkezik.

Amit partnercégünk kínál:
- kiemelkedő fejlődési lehetőség
- folyamatos továbbképzések, jó munkahelyi légkör
- igényes munkakörnyezet, lendületes csapat
- széleskörű juttatások

Kérem, küldje el részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát Kapa Brigitta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a brigitta.kapa@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

A fenti hirdetéssel kapcsolatban további információért forduljon Kapa Brigittához
az alábbi telefonszámon: +36 (20) 525 3213.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.