Tesztelő (TK 2335) Job in Budapest

Munkakör / Position:
Tesztelő (TK 2335)

Cég / Company:

Kategória / Category:
Information Technology

Cégről / About the company

Ügyfelünk a nemzetközi informatikai piac dinamikusan fejlődő, jelentős referenciákkal rendelkező szolgáltatója. 1999-es megalakulása óta sikeresen támogatja ügyfeleit abban, hogy hatékonyabbá és versenyképesebbé váljanak. Ügyfelünknek leányvállalatai vannak Ausztriában, Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában, Ukrajnában és további képviseletek megnyitását tervezi Kelet-Európában. Nemzetközi jelenlétének köszönhetően naprakész ismeretekkel rendelkezik az európai informatikai piacokról és azok tendenciáiról.sz ismeretekkel rendelkezik az európai informatikai piacokról és azok tendenciáiról.

Pozíció részletezése / Position overview

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk Tesztelő kollégát budapesti munkavégzéssel

Feladat:

• Televíziós eszközök tesztelése

Elvárás:

• Minimum 2-3 éves tesztelői tapasztalat
• Script nyelvek ismerete (Pl. Python) és fejlesztési tapasztalat
• TTCN nyelv ismerete
• C, C++ fejlesztési tapasztalat
• Kiváló angol nyelvtudás

Előny:

• Telekommunikációs szektorban szerzett tapasztalat
• Video tömörítő eljárások ismerete

Amit kínálunk:

• Nemzetközi projektekben történő munkavégzés
• Fiatal, dinamikus csapat
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Versenyképes jövedelem

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a következő címre: katalin.tene@itjobs.hu

Munkavégzés helye / Working place :
Budapest

Hirdetés feltöltve / Job posting date :

2012.03.21.