Trade Marketing Munkatárs Job in Budapest

Budapest

Partnerünk, egy nagy múltú nemzetközi FMCG vállalat. A világ több mint 180 országában jelen lévő, mindösszesen körülbelül 22000 embert foglalkoztató, termékeik magas minőségéről ismert és megbecsült globális vállalat, a hazai kávé- és teapiac vezető szereplője. Jelenleg a 13 kerületi irodájukba keresünk egy dinamikus kollégát a következő pozícióba:
Trade Marketing Munkatárs

Követelmények / Job requirements:

Aktív hozzájárulás a kereskedelem teljesítményének javításához a következő feladatok megfelelő ellátásával:
- Kiemelt ügyfél portfolió disztribúciója, ár kialakítása, promóciós és merchandising stratégia fejlesztése a fenntartható piacrész elérése érdekében
- A marketing és az értékesítés munkájának összekapcsolása
- Vevő és értékesítési csatorna specifikus akciók tervezése, lebonyolítása és értékelése
- Vevő és értékesítési csatorna specifikus elemzések készítése, akciótervek kidolgozása
- Bolti eladásösztönző anyagok tervezése, gyártatása, belső folyamatok menedzselése
- Kategória menedzsment feladatok megvalósítása
- Polcrendezési irányelvek, polctervek szerkesztése és megvalósítása
- Kereskedelmi marketing információs adatbázisok kezelése, adatok elemzése (Nielsen, Gfk, belső információs rendszerek)

Személyiségjegyek / Personality:

- Felsőfokú végzettség preferált – közgazdasági, menedzsment vagy kereskedelmi területen szerzett diploma előnyt jelent
- Minimum 2 éves marketing vagy kereskedelmi területen szerzet tapasztalat – trade marketing terület előnyt jelent
- FMCG területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás - írásban és szóban egyaránt
- Felhasználói szintű MS Office ismeretek – erős Excel tudás, polckép szoftverek és Nielsen ismeret előnyt jelent
- Üzleti gondolkodásmód
- Eredményorientáltság és belső motiváltság a magas teljesítményre
- Tervező-elemző gondolkodás
- Kiváló kommunikációs készség
- Erős csapatjátékos szellem
- Proaktivitás és jó problémamegoldó képesség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Jó szervező készség

Amit ajánlunk / Offered:

- Kiváló nemzetközi munkakörnyezet és csapat, multinacionális háttér
- Kiváló munkakörülmények, és kellemes munkahelyi légkör
- Versenyképes juttatási csomag

Kontakt / Contact

Zsuzsa Molnár-Szabó
+36 1 688 6816