VILLAMOSMÉRNÖK (Fejér megye) Job in Fejér Megye

Jelenleg is bővítés alatt álló, fejér megyei multinacionális vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK
munkatársat.

FELADATOK
Villamos, irányítástechnikai fejlesztési és beruházási munkák előkészítése,
  tervezése, kiviteleztetése
- Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítése, szerződéskötési
  tárgyalások műszaki támogatása
- Termelés műszaki támogatása, mérnöki számítások elvégzése, technológiai
  fejlesztések támogatása
- Villamos hálózat működtetése, fejlesztése, karbantartása
- Saját és külsős villamos kivitelező, beruházó, karbantartó állomány irányítása

KÖVETELMÉNYEK
Műszaki felsőfokú villamosmérnöki végzettség
Irányítástechnikai ismeretek
Villamos műszeres tervezési ismeretek
Project menedzsment ismeretek és gyakorlat
Angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT
- DCS irányítástechnikai ismeretek és gyakorlat
Terepi műszerezési ismeretek és gyakorlat
Autocad és CAD ismeretek
Vállalatirányítási rendszerek ismerete /különösen SAP/

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

Versenyképes jövedelem
13. havi fizetés, mozgó bér, kafeteria, biztosítás, utazási költségtérítés,
Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű, Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu  e-mail címre. Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését: Villamosmérnök, Fejér megye