Vývojový inženýr

Chcete se stát důležitou součástí celosvětově úspěšné firmy, zabývající se vývojem automobilů?
Pak jste na správném místě!

Čekají Vás rozmanité projekty z různých oblastí automobilového průmyslu. A také skvělý tým! Vedle nejmodernějších echnologií a procesů sázíme především na zkušenosti a inovační sílu našich zaměstnanců vyžadující týmového ducha a tvůrčí spolupráci. Díky tomu Vám nabízíme vysoce motivované zázemí.

Chcete se stát důležitou součástí celosvětově úspěšné firmy zabývající se vývojem automobilů?

Čekají Vás rozmanité projekty z různých oblastí automobilového průmyslu. A také skvělý tým! Vedle nejmodernějších technologií a procesů sázíme především na zkušenosti a inovační sílu našich zaměstnanců vyžadující týmového ducha a tvůrčí spolupráci. Díky tomu Vám nabízíme vysoce motivované zázemí.

Pro naši pobočku v Plzni hledáme angažované posily pro oddělení Elektronics solutions na pozici

Náplň práce:

Požadujeme:

Výhodou jsou:

Samozřejmostí je u nás:

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a německém jazyce, nejlépe prostřednictvím odpovědního formuláře: