BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Fejér megyei multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk- a minőségbiztosítási terület fejlesztése, bővülése miatt - munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

FELADATOK
- Bejövő áruval kapcsolatos mérnöki koordináció
- Kapcsolattartás a beszállítókkal
- Beszállítói reklamációk kezelése
- Beszállítók auditálása, helyesbítő tevékenységek kezdeményezése
- Belső és az anyavállalat felé riportok készítése
- Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatok

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Alapvető minőségügyi technikák ismerete (Pareto, 8D, 5W)
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez
  (írott és beszélt).

ELŐNYT JELENT
- Villamos mérőeszközök ismerete (multiméter, oszcilloszkóp)
- ISO TS 16949 szabvány ismerete
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (fröccsöntés vagy
  elektronika).
- Auditálási gyakorlat
- További idegen nyelv ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Évente 2-szer bónusz
- Étkezési utalvány, kafetéria

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Beszállítói minőségbiztosítási mérnök, Fejér megye