Beszerző / ügyfélszolgálati munkatárs Job in Hungary

Multinacionális, optikai lemezek, flash termékek, elemek, fülhallgatók, kazetták és egyéb kiegészítők gyártására és forgalmazására specializálódott partnercégünk számára keresünk munkatársat.

Beszerző / ügyfélszolgálati munkatárs

Elvárások:

- hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat (műszaki termékek beszerzésében szerzett gyakorlat előny)

- tárgyalóképes angolnyelv-tudás, írásban és szóban egyaránt

- közgazdasági / logisztikai jellegű felsőfokú végzettség előny

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

- jó alkalmazkodóképesség és tanulási készség

- megbízhatóság és önállóság

Feladatok:

- beszerzési feladatok ellátása (megrendelés feladása, áru nyomon követése)

- készletjelentések, előrejelzések készítése, ezek egyeztetése és összefoglalása

- kapcsolattartás a raktárral, központi irodával (UK), néhány vevővel (CEE országok)

- logisztikai feladatok figyelemmel kísérése (szállítás, vámkezelés, csomagolás, címkézés), szállítási dokumentumok beszerzése és archiválása

- készletkönyvelés, számlázás

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!
www.facebook.com/kellyservices.hu
www.twitter.com/KellyServicesHu