Folyamatmérnök-Hegesztőmérnök (BO-TO-2165) Job in Kelet-Magyarország

Munkakör / Position:
Folyamatmérnök-Hegesztőmérnök (BO-TO-2165)

Cég / Company:

Kategória / Category:
Engineering

Cégről / About the company

Kelet-magyarországi ügyfeleink számára keresünk Folyamatmérnök-Hegesztőmérnök munkatársakat a következő elvárásokkal:

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:
• A termelés folyamatos és hatékony működésének támogatása
• A hatékonyság növelésére és veszteségek minimalizálására történő javaslatok kidolgozása és megvalósítása
• A termelés működésének állandó monitorozása
• Hegesztési munkák szakmai felügyelete
• A hegesztési és kapcsolódó technológiák kidolgozásának szakmai irányítása, fejlesztése és ellenőrzése
• Hegesztők munkájának folyamatos ellenőrzése és értékelése
• Hegesztéssel kapcsolatos vizsgálatok felügyelete
• Hegesztési munkák szakszerűségének ellenőrzése

Elvárások:
• Több éves, releváns, hegesztési területen szerzett tapasztalat
• Gépészmérnöki vagy/és hegesztő szakmérnöki végzettség (IWE,EWE)
• Legalább középfokú angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
• Minőségirányítási gyakorlat, Lean ismeret és REFA standard ismeret előny
• Autóipari vagy járműipari tapasztalat előny

Munkavégzés helye / Working place :
Kelet-Magyarország

Hirdetés feltöltve / Job posting date :

2011.11.15.

Jelentkezéseket a client@itjobs.hu címre várjuk.