Karbantartás vezető Job in Pest Megye

Pest megye

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk munkatársat Karbantartás vezető pozícióba.

Követelmények / Job requirements:

- Éves és havi karbantartási tervek elkészítése
- Üzemelő egyedi gépek, berendezések, technológiai rendszerek, létesítmények műszaki állapotának fenntartása a termelési tervek figyelembevételével
- Az üzemzavar elhárítások és karbantartási munkák operatív irányítása
- Karbantartáshoz szükséges alkatrészek anyagok folyamatos biztosítása
- Külső vállalkozásokkal, szerződéskötések előkészítése, kapcsolattartás, kivitelezések ellenőrzése és igazolása
- Karbantartások dokumentálása: karbantartási utasítások meglétének biztosítása az egyedi kulcsfontosságú gépek gépkönyvének biztosítása, vezetésének ellenőrzése
- Karbantartási költségek, folyamatok (havi, negyedéves, éves) figyelése, a költségek betartásának ellenőrzése és a szükséges intézkedések megtétele
- Beérkező anyagok és költségszámlák engedélyezése, kontírozása felhasználási helyekre.

Személyiségjegyek / Personality:

- Gépészmérnöki végzettség
- Minimum 3 év műszaki területen végzett, operatív irányításban szerzett vezetői tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- TPM, LEAN ismeretek előnyt jelentenek
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Motivált, határozott, magabiztos, felelősségteljes személyiség
- Kiváló problémamegoldó készség

Amit ajánlunk / Offered:

- Kihívásokkal teli munkakör
- Versenyképes jutattási csomag

Kontakt / Contact

Radványi Ágnes
+36 1 688 6842