Karbantartási csoportvezető

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- A vállalat karbantartó szervezetének működtetése, irányítása és felügyelete a termelés folytonosságának biztosítása érdekében
- Az épület, épületvillamosság és termelő berendezések karbantartása és üzemképességének maximalizálása, karbantartási problémák elhárítása
- Éves karbantartási terv elkészítése és folyamatos menedzselése valamint az éves karbantartási költségterv betartatása
- Fejlesztési projektek támogatása együttműködve a projektmérnök csapattal
- 10 fős csapat (villanyszerelő, karbantartó, műszerész) koordinálása, támogatása

Elvárások:
- Gépészmérnök végzettség
- 3 év szakmai és 2 év vezetői tapasztalat hasonló munkakörben
- Közép szintű angol nyelvismeret
- AutoCad, SAP, Access ismeret

Előny:
- TPM ismeret

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:

4376-4./2003, 07-0006-06.