Mérnök

Móri megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Mérnök - fröccsöntő terület

Feladatok:
- Fröccsöntő szerszámok javításásnak támogatása, szerszámfejlesztések
- Alkatrész készletek felügyelete
- Karbantartási feladatok felügyelete
- Munkautasítások készítése

Elvárások:
- Gépészmérnök végzettség
- Angol nyelv közép szintű ismerete
- 2D, 3D ismeret
- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit megbízónk kínál:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.