NYUGDÍJ-MEGTAKARÍTÁSI TANÁCSADÓ (Gödöllő-Zugló-Mátyásföld-Rákosmente-Aszód-Veresegyház térsége) Job in Kecskemét

A pénzügyi és biztosítási  termékek európai kereskedelmében meghatározó szerepet betöltő részvénytársaság megbízásából keresünk munkatársat Gödöllő-Zugló-Mátyásföld-Rákosmente-Aszód-Veresegyház térségében az alábbi pozícióba:

NYUGDÍJ-MEGTAKARÍTÁSI TANÁCSADÓ

FELADATOK
Megtakarítási és nyugdíj termékekre vonatkozó tanácsadás
Ügyfélkörrel való kapcsolatok kiépítése és ápolása
Potenciális új ügyfelek felkutatása
A szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz ellátása
értékesítési és üzletkötési folyamatok koordinálása
területi vezető munkájának támogatása

KÖVETELMÉNYEK
- számlaképesség
felsőfokú végzettség vagyközépfokú végzettség és hatósági képzés

vállalása
jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
eredményorientált személyiség

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
fix, tapasztalattól függő, piaci átlagot meghaladó alapjuttatás (havi
  100.000 Ft)
attraktív jutalékrendszer
változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
perspektivikus karrier-lehetőségek

Jelentkezésüket  önéletrajzzal az alábbi címen várjuk: attila.kovago@impc.hu Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Nyugdíj-megtakarítási tanácsadó