Szerviz adminisztrátor (Referenciaszám: PJ1295) Job in Dunaharaszti

Partnercégünk dunaharaszti telephelyére keresünk munkatársat határozott időre az alábbi munkakörbe:

Szerviz adminisztrátor

Feladatok:
- A szerviz technikusok szervizmunkalapjának rögzítése, elszámolása
- Leltáradminisztráció vezetése, rögzítése
- Az alkatrészek raktárak és raktárhelyek közti mozgatásának adminisztrációja, alkatrész-felhasználások rögzítése
- Egyéb adminisztratív tevékenységek (jelenlét rögzítése, szabadságterv készítése, stb.)

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Számítógépes ismeret
- Precizitás
- Jó kommunikációs és szervezőkészség

Előnyök:
- Hasonló, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség (Budapestről céges autóbusszal)
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet

Egyéb információ:
- Napi 8 órás munkavégzés
- Határozott idejű munkaszerződés
- Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a katalin.kover@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.